Coworking Poznań

Link2incube.com - Coworking

Coworking Poznań to nasza usługa polegająca na czasowym wynajmowaniu przestrzeni do pracy. Popularność coworkingów wynika z ich zalet biznesoych. Elastyczność w przypadku wynajmu oraz racjonalizacji jego kosztów. Wiele firm, które są na początku swojego rozwoju decydują się na wynajmowanie przestrzeni w biurze coworkingowym ze względu na to, że jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze. Dodatkową zaletą jest brak długoterminowej umowy, która wymaga ponoszenia kosztów nawet w przypadku kiedy nie korzystacie z biura cały czas.

Coworking Poznań – wynajem biura

Wiele firm na samym początku musi się zmierzyć z dużą ilością kosztów stałych, które nie zawsze znajdują pokrycie w przychodach. Z tego powodu początkujący przedsiębiorcy starają się racjonalizować swoje koszty poprzez szukanie innowacyjnych rozwiązań. Do tego typu rozwiązań należ wirtualne biuro, coworking oraz wynajmowanie usług w pakietach. Pozwala to na natychmiastowe uzyskanie dostępu do infrastruktury, która kosztuje zdecydowanie mniej. Kupujący płaci tylko ułamek ceny ponieważ dzieli ją z innymi firmami. Zamiast szukać biura na wynajem w Poznaniu zadzwoń do nas i dowiedz się jak możesz oszczędzić pieniądze wynajmując u nas przestrzeń.

Sale konferencyjne

Pod hasłem coworkingi Poznań kryje się także organizacja konferencji i spotkań, na których przedsiębiorcy mogą się wymienić kontaktami, doświadczeniami lub nawiązać współpracę z innymi kontrahentami. Budowa sieci kontaktów pozwala bardzo często wielokrotnie zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług. Jeśli chcecie w najbliższym czasie zorganizować konferencję zobaczcie jak wygląda nasza galeria i zadzwońcie do nas – KONTAKT.

Coworking Poznań – wynajem biurka

Najbardziej optymalnym pod względem kosztów rozwiązaniem jest wynajem biurka na godziny. Jest to najtańsza usługa znajdująca się w naszej ofercie i równocześnie najbardziej elastyczna. Biurko można wynająć na godziny lub zarezerwować na konkretny dzień. Oferujemy także możliwość wykupienia karnetów pozwalających na wykorzystanie przypisanej liczby godzin w dowolnym momencie kiedy jesteście na miejscu.