Nasze biura

Link2incube.com - Nasze Biura

Współpraca jest podstawą sukcesu naszej firmy. Z tego powodu posiadamy sieć biur coworkingowych w całej Polsce. Pozwalają one wam na dostęp do usług i infrastruktury biznesowej w całej Polsce. Poniżej przedstawiamy wam listę naszych lokalizacji razem z ich adresami i linkami do stron www. 

Kraków

Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Kraków

Krakowski Adres

Lokalizacja naszego biura

ul. Zygmunta Augusta 5/1

31-504 Kraków

Kontakt – Dane: Telefon i mail

tel. 516 066 671

e-mail: info@coworkingrynek28.pl

Godziny Otwarcia

Coworking – 24/7 – cały czas

Sekretariat – Pn-Pt 09:00 – 17:00

Gdańsk

Wirtualne Biuro Gdańsk – Coworking Centrum

Warszawa

Clockwork Mokotów

ul. Ksawerów 3

02-656 Warszawa

tel.: +48 730 150 370

mail: biuro@clockwork.com.pl

Clockwork Ursynów

ul. Zamiany 8/202

02-786 Warszawa

tel.: +48 530 901 194

mail: biuro@clockwork.com.pl

Clockwork Centrum

ul. Twarda 1

00-114 Warszawa

tel.: +48 790 840 670

mail: biuro@clockwork.com.pl

Współpraca

Jeżeli jesteście zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy zapraszamy was do kontaktu – KONTAKT. Dodatkowo pod tym linkiem znajdziecie listę wszystkich naszych stron www, dzięki którym możemy wam pomóc w promocji waszego biznesu.

Czy mogę korzystać z usługi wirtualnego biura przez cały czas pozostając za granicą?

Tak. Jest to usługa specjalnie przeznaczona dla osób podróżujących lub dla tych, którzy często znajdują się poza miastem. Z tego powodu gwarantujemy odbiór korespondencji oraz możliwość prowadzenia całej działalności gospodarczej poza lokalizacją wirtualnego adresu rejestracyjnego. Przede wszystkim oferujemy solidność w zakresie odbioru poczty oraz dyskrecję.

Czy mogę spotkać się z klientem na miejscu w lokalizacji biura?

Tak. Posiadamy fizyczną lokalizację gdzie można wynająć gabinet na godziny. Z tego powodu stawiamy na umożliwienie Państwu prowadzenia działalności dokładnie w taki sam sposób jak działalność odbywająca się w wynajętym na własność lokalu.

Czy wynajmując wirtualne biuro jestem zobowiązany do fizycznego przebywania pod wskazanym adresem?

Nie. Bez wątpienia nie mają Państwo takiego obowiązku. Jednym słowem cała działalność może funkcjonować bez Państwa obecności. W wyniku tego korespondencja zostanie przesłana na adres elektroniczny lub inny wskazany w umowie. Jeśli jednak zmienią Państwo zdanie udostępniamy lokale dzięki czemu można pracować pod wskazanym adresem. jesteśmy elastyczni i stawiamy na rozwój naszych klientów.

Co nami kieruje – Poznańska tradycja biznesowa!

Chodzi o to, że w okresie II RP Poznań był uznawany za jedno z najbardziej uprzemysłowionych miast. W wyniku tego przemysłowy okręg poznański stał się jednym z największych w Polsce. Faktycznie w 1921 r. w zakładach przemysłowych na terenie Poznania zatrudnionych było ok 1/4 mieszkańców. Z tego powodu Poznańskie zakłady z powodzeniem konkurowały z Niemieckimi. Ze względu na dobrą komunikację oraz infrastrukturę kolejową duża część produktów rodzimego przemysłu była sprzedawana za granicą.

„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.” – Gaspar Józef Hipolit Cegielski