FAQ

Link2incube.com - FAQ

FAQ – frequently asked questions. Tutaj znajdziecie odowiedź na najczęściej zadawane pytania. Jeśli uważacie, że coś powinno się znaleźć w tym dziale koniecznie dajcie nam o tym znać.

  1. Czy muszę decydować się na pełen pakiet usług w momencie współpracy z waszą firmą?

Nie – pakiety są skonstruowane w taki sposób, aby były elastyczne i dostosowane do waszych potrzeb. Jeśli chcecie sie dowiedzieć więcej na temat naszej oferty oraz cen zadzwońcie do nas – KONTAKT.

  1. Jak wygląda proces pomocy w uzyskaniu finansowania?

Podstawowym elementem jest przygotowanie biznes planu oraz plan wydatków inwestycyjnych. Następnie rozpoczynamy prezentację waszego biznesu potencjalnych inwestorów. W wyniku tego wybieramy inwestorów z zakresu tych, z którymi współpracujemy na stałe oraz takich, którzy znajdują się w sieci kontaktów naszych kontrahentów.

  1. Czy mogę wynająć usługi biznesowe bez usług coworkingowych lub finansowych?

Tak. Te usługi są całkowicie niezależne. Równocześnie możecie je dołączyć do swojego pakiety w trakcie trwania umowy. Z tego powodu nasza oferta jest jedną z najbardziej elastycznych na rynku.

  1. Czy usługi biznesowe można wynajmować online?

Tak. Cześć naszych usług jest dostępna online i można je zamówić w naszym sklepie internetowym.

5. Z czego biorą się oszczędności w ramach wirtualnego biura?

W ramach wirtualnego biuro otrzymują Państwo możliwość prowadzenia działalności gospodarczej z adresem rejestracyjnym w centrum miasta bez konieczności wynajmowania drogiego lokalu. Koszt wynajmu biura w centrum miasta zaczyna się zazwyczaj od kwoty 1500 zł brutto w przypadku najmniejszego metrażu. Dodatkowo konieczność odbierania korespondencji z poczty to obowiązek zarezerwowania czasu na to potrzebnego – w przypadku wirtualnego biura oszczędność wynika z mniejszego nakładu pracy. Oszczędzacie Państwo czas oraz zmniejszacie ryzyko niedotrzymania terminów doręczeń dotyczących pism urzędowych w wypadku zbyt późnego odebrania poczty.

6. Czy mogę korzystać z adresu w materiałach reklamowych, umowach oraz publikować go w internecie?

Tak. Umowa udostepnienia adresy wirtualnego jest skonstruowana w ten sposób, aby właśnie umożliwić tego typu działania. Adres wirtualny umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej zarejestrowanej pod naszym adresem. Dzięki temu można śmiało z niego korzystać w materiałach reklamowych, wizytówkach, stronach internetowych oraz jako adres siedziby przedsiębiorstwa w umowach handlowych. Równocześnie mają dzięki temu Państwo pewność, że cała korespondencja zostanie odebrana przez naszą kadrę.

FAQ – Inne pytania

Jeśli macie do nas pytania, na które nie znaleźliście tutaj odpowiedzi zadzwońcie do nas – KONTAKT. Postaramy się udzielić odpowiedzi na nasze pytania.