Kontakt

Link2incube.com - Kontakt

Lokalizacja naszego biura

ul. Słowackiego 55/1

60-521 Poznań

Dane Kontaktowe

tel. 790 840 670

e-mail: poznan@clockwork.com.pl

Godziny otwarcia

Coworking – 24/7 – cały czas

Sekretariat – Pn-Pt 09:00 – 17:00

Pozostałe biura w naszej sieci

Poniżej znajduje się lista pozostałych biur znajdujących się w naszej sieci. Jeśli macie pytania na temat tego jakie korzyści wynikają ze współpracy z nami zadzwońcie teraz!

Kontakt – Kraków

Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Kraków

Krakowski Adres

Lokalizacja naszego biura

ul. Zygmunta Augusta 5/1

31-504 Kraków

Kontakt – Dane: Telefon i mail

tel. 516 066 671

e-mail: info@coworkingrynek28.pl

Godziny Otwarcia

Coworking – 24/7 – cały czas

Sekretariat – Pn-Pt 09:00 – 17:00

Kontakt – Gdańsk

Wirtualne Biuro Gdańsk – Coworking Centrum

Kontakt – Warszawa

Clockwork Mokotów

ul. Ksawerów 3

02-656 Warszawa

tel.: +48 730 150 370

mail: biuro@clockwork.com.pl

Clockwork Ursynów

ul. Zamiany 8/202

02-786 Warszawa

tel.: +48 530 901 194

mail: biuro@clockwork.com.pl

Clockwork Centrum

ul. Twarda 1

00-114 Warszawa

tel.: +48 790 840 670

mail: biuro@clockwork.com.pl

Kontakt – Współpraca

Jeżeli macie pomysł na innowacyjny biznes skontaktuj się z nami. Jeśli uda nam się znaleźć wspólny język zaczniemy budować go razem. W wyniku tego otrzymacie dostęp do naszej infrastruktury oraz wiedzy. W następnej kolejności zajmiemy się przygotowaniem biznes planu. Równocześnie już zaczniemy poszukiwać potencjalnych inwestorów zainteresowanych daną branżą. Jeśli uda nam się pozyskać pierwszą rundę finansowania możemy się zająć promocją i sprzedażą. Innowacyjne produkty wymagają często innowacyjnej strategii marketingowej.

Technologia

W następnej kolejności zastanowimy się nad tym jakie technologie wybrać, aby zwiększyć szansę powodzenia waszego przedsięwzięcia. Jeśli wasz biznes jest mocno zorientowany na nowe technologie, może się to okazać najbardziej kluczowe w przyszłości. Równocześnie zajmiemy się dla was przygotowaniem strony www oraz doborem chmury, z której będzie korzystała wasza aplikacja lub zaplecze technologiczne.

Sprzedaż

Często spotykamy się z młodymi ludźmi, którzy mają dobry pomysł ale nie wiedzą jak go sprzedać. Z tego powodu oferujemy także szkolenia dotyczące sprzedaży w celu zwiększenia szansy zwiększenia wasze przychodu.

Kontakt do inwestorów

Staramy się, aby każdy biznes, którym się zajmujemy miał okazję porozmawiać z inwestorami. Jest to jeden z elementów, który odróżnia nas od pozostałych inkubatorów. Znamy proces inwestycyjny i wiemy dokładnie jak należy skalować biznes o określonym potencjale. W wyniku tego posiadamy stałą listę kontaktów, które umożliwiają rozwój naszym najbardziej obiecującym firmom. Z tego też powodu staramy się aby nasza sieć firm, z którymi współpracujemy rosła i stawiała na kooperację. Równocześnie namawiamy was do budowy własnej sieci kontaktów w celu zwiększenia potencjału waszego wzrostu. Z doświadczenia wiemy, że fundusze inwestycyjne bardzo optymistycznie podchodzą do pierwszych przychodów oraz kontrahentów. Spotkaliśmy się już nie jeden raz z sytuacją gdzie firma nie generuje zysków otrzymywała finansowanie ze względu na potencjał wzrostu. W wyniku tego powstają firmy potrafiąca akumulować gigantyczną ilość klientów w bardzo krótkim czasie.

Pierwsza faza wzrostu

Równocześnie namawiamy was do hakowania swojego wzrostu przez możliwie najbardziej innowacyjne sposoby. W zależności od tego jaki rodzaj produktu sprzedajecie możecie liczyć na nasze wsparcie od strony marketingowej. Z tego powodu dla firm o największym potencjale przygotowaliśmy pakiet wsparcia mający na celu promocję produktu szerokiej gamie odbiorców. Jeżeli myślicie na poważnie o szybkim pozyskaniu klientów powinniście skoncentrować się na reklamie masowej przez sieć. Posiadamy doświadczenie w tego typu działaniach i mamy już kilku klientów którzy osiągnęli sukces. Równocześnie cały czas szukamy kolejnych firm chcących wejść na szybką ścieżkę wzrostu.

Skalowanie

W wyniku tego stawiamy na firmy z dobrze przemyślaną strategią wzrostu. Jak wiecie skalowanie biznesu jest jego najtrudniejszym elementem. Zazwyczaj to w tym momencie okazuje się czy firma będzie mała, średnia czy duża. Jest to spowodowane trudnościami jakie pojawiają się wraz ze wzrostem organizacji. Z tego powodu równocześnie wiele firm kończy swoje istnienie. Czasami wynika to z przeinwestowania i braku kontroli nad kosztami lub trudnościami organizacyjmymi.

Jeżeli na poważnie myślicie o rozwoju swojej firmy zadzwońcie do nas natychmiast – KONTAKT.