Pakiety

Link2incube.com - Pakiety

Pakiety w naszej ofercie sa skonstruowane w takie sposób, aby dostosowały się do waszych wyamgań biznesowych. Współpracujemy już z firmami od dłuższego czasu i mamy świadomość tego jak bardzo różnorodne wymagania posiadają ze względu na specyfikę swojej branży. Z tego powodu pakiety określają jaki zakres usług jest wykonywany przez nasze biuro. Dotyczy to zarówno wirtualnego biura, coworking jak i wynajmu sal konferencyjnych. Pozostałe usługi różnią się od siebie w ilości oraz czasie wykonania w zależności od tego z jakiego pakiety korzystacie!

Pakiety – usługi dodatkowe

Pod pojęcie usług dodatkowych kryje się wszystko to co jest konieczne do wykonywanie usług podstawowych oraz usługi, które określa się jako dodatkowe przy wyborze pakietu.

W naszym przypadku są to takie elementy jak:

  • maksymalna liczba listów,
  • szybkość powiadomienia o nowych listach i paczkach,
  • rozmiar i czas składowania paczki,
  • ilość i czas skanowanej korespondencji,
  • odesłanie paczek oraz korespondencji w postaci fizycznej,
  • dostęp do naszej infrastruktury,

Pakiety – ceny pakietów

Dokładne informacje na temat cen naszych pakietów znajdziecie na stronie – CENNIK. Również bardzo ważną informacją dla was jest to, że płatność za pakiety z góry powoduje obniżenie ceny miesięcznej. Wraz z pakietami wyższego poziomu przysługują wam też zniżki na nasze usługi coworkingowe. Dodatkową zaletą jest także wpływ na ceny innych usług biznesowych takich jak księgowość czy porady prawne.

Więcej informacji na temat usług dodatkowych oraz tego, w których pakietach się znajdują znajdziecie na poniższych stronach:

Oferta specjalna

Jeśli wasza firma ma bardzo specyficzne wymagania biznesowe ze względu na specyfikę swojej działalności zadzwońcie do nas. Postaramy się przygotować dla was pakiet dostosowany do waszych potrzeb. KONTAKT.