Doradztwo IT

Link2incube.com - Doradztwo IT

Doradztwo IT to w dzisiejszych czasach nieodłączny element sukcesu wielu firm. Informatyzacja przemysłu i usług jest już tak wszechobecna że w wielu przypadkach dział IT to jeden z najważniejszych w wielu firmach. Z tego powodu w ramach naszego inkubatora uzyskacie dostęp do konsultacji IT. Umożliwiamy wam wybór odpowiedniej technologii oraz infrastruktury w chmurze najlepiej odpowiadającej waszemu biznesowi.

Doradztwo IT – technologia

Niezależnie od tego czy myślicie o aplikacji mobilnej czy oprogramowaniu dostępnym przez chmurę musicie zastanowić się w oparciu o jakie technologie będzie on zbudowany. Wiele języków programowania oraz technologii umożliwia uzyskanie podobnych efektów jednak nie każda technologia może się nadawać do waszych celów. WIele z nich może być też nieosiągalna pod względem finansowym. Pamiętajcie, że nie zawsze wybierając najlepszą technologię będziecie mieli możliwość znalezienia programistów ją znających.

Doradztwo IT – chmura

Wasza firma będzie musiała zdecydować się gdzie będziecie hostować wasze oprogramowania. Z roku na rok coraz mniej firm decyduje się na budowanie własnych serwerowni. Zazwyczaj ze względu na koszty oraz na bezpieczeństwo swoich aplikacji. Na chwilę największe publiczne chmury to AWS (Amazon Web Services), Microsoft Azure oraz Google Cloud. Równocześnie każda z nich różni się od siebie swoimi możliwościami oraz technologiami jakie są w niej zintegrowane. Amazon wydaje się być najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem. Zaraz za nim jest chmura Microsoft, która oferuje doskonałą integrację z produktami tej firmy. Z tego powodu chmura od google stawia na sztuczną inteligencję. Google oferuje najbardziej zaawansowane rozwiązania gotowe do użycia przy pomocy jednego kliknięcia.

Droga zawsze prowadzi do przodu

Pamiętajcie, że zależy nam na waszym sukcesie i postaramy się dostarczyć dla was usługę najlepiej dopasowaną do waszych potrzeb. Mamy doświadczenie w budowie biznesów online i będziemy się starali pomóc w jego rozwoju. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat zadzwońcie do nas – KONTAKT.