Marketing

Link2incube.com - Marketing

Marketing pozwala waszemu biznesowi sięgnąć po nowych klientów. Bardzo często firmy posiadające lepszy produkt przegrywają z firmami, które wchodzą na rynek pierwsze i są bardziej rozpoznawalne. Pomożemy wam w marketingu wasego produtku. Z doświadczenia wiemy, że różne rodzaje produktów sprzedają się lepiej w zależności od kanału marketingowego wykorzystywanego do jego sprzedaży. Ustalimy z wami najlepszą strategię marketingową, którą przekujemy w sukces.

Marketing – kto jest twoim odbiorcą

W przypadku planowania strategii marketingowej kluczowe jest określenie, kto jest główną grupą odbiorców waszej firmy. Informacje na temat grupy odbiorców pozwalają wam na określenie kanałów marketingowych w taki sposób, aby zwiększyć ich skuteczność. Dla przykładu jeśli waszymi głównymi odbiorcami są osoby poniżej 20 roku życia reklama na Facebook będzie mniej efektywna niż na instragram lub tik tok. Nie każda usługa i produkt też dobrze sprzedają się przez internet. Czasami dobrze rozwinięta sieć sprzedawców opierająca się o inne firmy na zasadzie dystrybucji przyniesie wam większe przychody niż intensywna kampania marketingowa.

SEO – search engine optimitsation

Sina pozycja w google pozwala wam na pozyskanie dużej ilości ruchu w internecie. Jest to ruch, który równocześnie jest zainteresowany waszymi produktami i chce się czegoś więcej dowiedzieć. Jest to jeden z najlepszych potencjalnych klientów. Są to ludzie, którzy już wiedzą czego chcą i są gotowi do dokonania transakcji. Pozyskiwanie takich, klientów może się przerodzić w sukces twojej firmy. Pamiętajcie – posiadanie wysokiej pozycji w google nie zawsze przekłada się na sprzedaż. W wielu przypadkach klienci szukają informacji w sieci, ale dokonują zakupów gdzieś indziej.

Czy mogę korzystać z adresu w materiałach reklamowych, umowach oraz publikować go w internecie?

Tak. Umowa udostepnienia adresy wirtualnego skonstruowaliśmy w ten sposób, aby właśnie umożliwić tego typu działania. Adres wirtualny umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej zarejestrowanej pod naszym adresem. Dzięki temu można śmiało z niego korzystać w materiałach reklamowych, wizytówkach, stronach internetowych oraz jako adres siedziby przedsiębiorstwa w umowach handlowych. Równocześnie mają dzięki temu Państwo pewność, że nasz kadra odbierze całą korespondencję.

Jak możemy sobie pomóc?

Jeśli jesteście zainteresowani promocją swojego biznesu zadzwońcie do nas – KONTAKT. Wspólnie przygotujemy strategię, którza wyprmouje wasz biznes. W wyniku tego przyspieszycie wzrost waszej firmy oraz zwiększycie przychody.