Opieka Prawna

Link2incube.com - Opieka prawna

Opieka prawna oferowana przez nasz inkubator ma na celu zagwarantowanie wam dostępu do podstawowych usług prawnych. Na opiekę prawną składają się w zasadzie dwa rodzaje usług. Po pierwsze jest to przygotowanie podstawowych dokumentów prawnych takich jak umowy i pisma urzędowe. Drugim z nich jest doradztwo prawne mające na celu pomóc wam w uniknięciu sytuacji niejasnych prawnie, które potencjalnie mogą wam przynieść w przyszłości duże kłopoty. Te dwa elementy pokrywają większość waszego standardowego zapotrzebowania na usług prawne.

Opieka prawna – przygotowanie dokumentów

Na podstawowe dokumenty typowe dla codziennego obrotu prawnego składają się: umowy, oświadczenia, oferty przedwstępne oraz pisma urzędowe. W większości przypadków są to standardowe dokumenty, które po niewielkich modyfikacjach będą odpowiadały waszemu stanowi prawnemu i faktycznemu. Sytuacja taka ma miejsce w przypadku 80% spraw z jakimi spotykacie się prowadząc swoją firmę. Co więcej powtarzalność dokumentacji jest na tyle wysoka, że część z niej będziecie mogli modyfikować samemu bez konieczności pomocy ze strony prawnika. Umowy są często przygotowane w postaci wzorca, który modyfikuje się w zależności od konkretnej sytuacji.

Doradztwo prawne

Opieka prawna zawiera w sobie też usługę porad prawnych. Jeśli znajdujecie się w sytuacji, które jest dla was niejasna z perspektywy prawnej – postaramy się ustalić wasze prawa i obowiązki. Bardzo często nasi klienci starają się wejść na nowy rynek ze swoimi produktami i usługami. W zależności od tego jakiego rodzaju usługi i produkty oferują jest dla nich kluczowe zrozumienie jakie prawa i obowiązki im przysługują. Nasi prawnicy pomogą wam w ustaleniu stosowania przepisów. Wyjaśnią też jakie potencjalne korzyści i ryzyka niosą ze sobą konkretne rozwiązania, które chcecie zastosować.

Zależy nam na bezpieczeństwie prawnym waszego biznesu. Równocześnie chcemy umożliwić wam dostęp do usług prawnych za relatywnie niskie pieniądze. Nie wszystkie firmy potrzebują na początku rozbudowanej obsługi prawnej. Podstawowe doradztwo potrafi zapewnić im początkowy rozwój.Jeśli macie dodatkowe pytania na temat naszej usługi zadzwońcie do nas –

KONTAKT.

Usługi Inwestycyjne: