Pozyskiwanie funduszy

Pozyskiwanie funduszy to proces wymagający dużej cierpliwości. Bardzo często również będziecie się spotykać z powierzchownym zainteresowaniem. Fundusze posiadają nietypowe strategie inwestycyjne, które mogą na pierwszy rzut oka wydawać niedorzeczne. Doświadczenie w rozmowie z potencjalnymi i sieć kontaktów nie przychodzą od zaraz. Z tego powodu korzystają z usług naszego inkubator uzyskujecie dostęp do naszych kontaktów i know how pozwalające na pozyskanie kapitału.

Pozyskiwanie funduszy – potencjalni inwestorzy

Duże fundusze inwestycyjne posiłkują się bardzo często mniejszymi funduszami inwestycyjnymi które dokonują w ich imieniu pierwszych inwestycji. Nie jeden raz wydaje się że rozmawiacie z małym funduszem ok profilu startupów, a de facto reprezentują oni duży fundusz branżowy. W wyniku tego umiejętność skoncentrowania się na wybranej grupie odbiorców jest niezwykle istotna. Jak widać przedstawienie im swoich zalet stanowi klucz do uzyskania korzystnej rundy finansowania. Sieć kontaktów wśród różnych inwestorów może wam pomóc w rozpowszechnić świadomośc na teamt swojej usługi wśród innych firm inwestycyjnych.

Prezentacja biznes planu

Podczas spotkania prezentującego wasz biznes musicie zwrócić uwagę na specyficzne elementy, które nie są typowe dla standardowego biznes planu. Inwestorzy interesują się zazwyczaj jednym –  WZROSTEM. Nawet jeśli wasza firma nie przynosi wam tak dużych przychodów macie możliwość pozyskania inwestora branżowego, który jest zainteresowanym konsolidacją rynku. Nawet jeśli nie rosną wasze przychody ale wzrasta liczba użytkowników jest to sygnał dla wszystkich następnych inwestorów, że inwestycja może zakończyć się powodzeniem.

Jeżeli jesteście zainteresowani większą ilością informacji zadzwońcie do nas – KONTAKT.