Wsparcie sprzedaży

Link2incubate.com - Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży to specyficzny element inkubatorów biznesowych. Jesteśmy żywo zainteresowani tym, aby zwiększać przychody waszego przedsiębiorstwa. Jeśli jesteście początkującą firmą i dopiero zaczynacie swoją przygodę z biznesem postaramy się dla was przygotować szkolenie z technik sprzedaży. Postaramy się też skontaktować z innymi firmami znajdującymi się w sieci członków inkubatora. Oni też posiadają własną sieć sprzedaży, z której możecie skorzystać.

Wsparcie sprzedaży – kontakty

Inkubator biznesu to nie tylko ułatwienia finansowe i organizacyjne. Co cała grupa firm znajdujących się pod tymi samymi skrzydłami. Jest to grupa, która posiada bardzo pokaźną liczbę kontrahentów, którzy nawzajem siebie wspierają oraz umożliwiają dostęp do klientów. Zwłaszcza do klientów, którzy nie rozmawiają z firmami bez polecenia ze względu na swój rozmiar. Jest to największa zaleta inkubatora biznesowego, która jest niemożliwa do uzyskania w momencie kiedy polegacie tylko na inwestycji z funduszu.

Szkolenia z zakresu sprzedaży

Czasami firma posiada doskonałą wiedzę w zakresie swojego produktu lub usługi ale nie potrafią go sprzedaż. Czasami wystarczy kilka szkoleń związanych z technikami sprzedaży, aby popchnąć firmę w dobrym kierunku. W tym momencie wkraczamy my. Doradzimy wam jaki kanał sprzedaży będzie najlepszy dla waszego produktu oraz jak mają prowadzić rozmowy sprzedażowe wasi pracownicy. Przełoży się to na wzrost przychodów i umożliwi wam na zwiększenie swojego udziału na rynku.

Jeśli jesteście zainteresowani tym jak możemy wam pomóc pozyskać nowych klientów skontaktujcie się z nami. KONTAKT.

Akceleracja:

Akceleracja jest najbardziej agresywnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa. Oznacza ona duży nacisk na sprzedaż oraz zwiększenie obrotów firmy. Jeśli podczas akceleracji firma pozyskuje nowych klientów oraz nowe segmenty na rynku kontynuuje się z rozwojem nowych linii produktów i usług, które są komplementarne do trzonu usług/produktów firmy. W przypadku jeśli na rynku nie istnieją duże bariery wejścia na rynek firma może spotkać się z konkurencją, oferującą wtórniki o mniejszej ilości funkcji po niższej cenie. Jest to okres kiedy firma musi wyrobić swoją markę i doprowadzić do dominacji w danym segmencie sprzedaży.