Wzornictwo i identyfikacja wizualna

Wzornictwo i identyfikacja wizualna to elementu, które pozwolą waszej firmie wyróżnić się z tłumu. Współpracujemy z grafikami oraz osobami od UX w zróżnicowanym spektrum usług. Wielu z was wie jak bardzo wiele zależy obecnie od tego jak wygląda wasz produkt oraz w jaki sposób powinien być zbudowany, aby był przyjemny w obsłudze. W przypadku produktów internetowych i mobilnych staje się to czasem jednym z najważniejszych elementów składających się na sukces.

Wzornictwo i identyfikacja wizualna – grafika

W ramach naszego inkubatora możemy was skontaktować z osobami profesjonalnie zajmującymi się grafiką. Przygotują dla was logo oraz grafiki do materiałów marketingowych. Jest to relatywnie tani sposób budowy pozytywnego wizerunku waszej firmy. Jasne i czytelne materiały marketingowe zwiększają szansę pozyskania pierwszych klientów. W efekcie tego pozyskacie środki finansowe na kolejne działania promocyjne.

UX – szczególny przypadek

UX czyli z języka angielskiego User Experience to zagadnienie zajmujące się tym jak użytkownik wchodzi w interakcję z waszym produktem. Dotyczy to nie tylko wyglądu ale także tego jak ten wygląd się zmienia wraz z waszymi działaniami. Dotyczy to wszystkiego począwszy od czasu oczekiwania na zmianę widoku aplikacji po opór stawiany przez pokrętło służące do regulacji. UX jest niezwykle ważny w przypadku aplikacji mobilnych oraz usług internetowych.

Wzornictwo i identyfikacja wizualna – projektowanie

Skorzystaj z naszego doświadczenia dotyczącego procesu projektowania usługi lub produktu. W sposób w jaki zajmujecie się projektowaniem ma wpływ na to jaki ostateczny efekt osiągnięcie. Pomożemy wam dobrać odpowiednich specjalistów i skonsultujemy dla was kierunek ich prac oraz ich postęp.

Jeśli macie jakieś pytania – zadzwońcie do nas – KONTAKT!